26.12.2023.

Lai mazie rūķi laimi nes

Līdz malām pilnu maisu.

Un paput visas nedienas

Kā putekļi pa gaisu!

21.12.  norisinājās viens no gada jaukākajiem un krāšņākajiem pasākumiem. Ar Ziemassvētku dziesmām, dejām un siltām sajūtām  ir izskanējis Ziemassvētku koncerts Lēdmanes pamatskolā. Šī gada koncerts bija  īpašs, jo tajā piedalījās gandrīz visi mūsu skolas skolēni.

Vēlamies teikt lielu paldies:

• skolotājiem par īpaši radītiem priekšnesumiem kopā ar saviem audzēkņiem;
  • skolēniem par aktīvu piedalīšanos un kopā darbošanās prieku;
  • pulciņu vadītājiem par lielo darbu pie bērnu potenciālu attīstīšanas;
  • vecākiem par iesaistīšanos skolas dzīvē un sadarbību;🤝
  • ikvienam, kurš apmeklēja mūsu koncertu un kopīgi ar mums uzbūra šo īpašo svētku sajūtu.

Lielu paldies vēlamies teikt pasākuma scenārija un idejas autorēm, skolotām Ilzei Dreiskai un Ilonai Ozonai.

Arī šogad mēs lepojamies ar to, ka mūsu skolā ir paprāvs pulks skolēnu, kuriem ir augsti mācību sasniegumi. Esam priecīgi, ka arī šogad viens no uzņēmumiem “Vides tehnika” atbalstīja mūsu skolēnus un piešķīra stipendijas skolēniem ar augstākajiem mācību rezultātiem savā klasē. Tāpēc sakām lielu paldies Didzim Eglītim par sadarbību un atbalstu.:)

Daudz laimes nesīs Jaunais gads,
Ja laimes kalējs būsi pats!
Lai panākumiem, laimes, prieka un siltu sajūtu bagāts ir Jaunais gads.