03.01.2024.

Decembris “Taurenīšu” grupā bija brīnumu pilns!

Tik daudz pārsteigumu nav nevienā citā gada mēnesī! Varbūt tāpēc, šis mēnesis ir tik īpašs 😊
Visu mēnesi grupā darbojās rūķu adventes kalendārs un rūķi gādāja dažnedažādus uzdevumus ✨
“Taurenīši” čakli darbojās līmējot, zīmējot, krāsojot, dejojot un gatavojot dažādus gardumus. Rūķi – brīnumdari jeb visi “Taurenīšu” vecāki “sadevās rokās”, lai šis mēnesis izdotos. Par to viņiem sakam LIELU PALDIES 💫❄
Mēneša izskaņā, 29. decembrī, tika nosvinēti “Rūķu Ziemassvētki”!
Pa ceļiem un neceļiem, pār kalniem un lejām, caur bēdām un priekiem pie bērniem bija ieradies rūķis Smaidiņš un rūķītis Dūķītis ar dāvanu maisu un jautru noskaņojumu! 🧑🏼‍🎄🎅🏻 Rūķi dauzoties gan izstāstīja savu ceļojuma stāstu, gan kopā ar bērniem un vecākiem griezās jautrās rotaļās un dejās.

Un kur gan bez gardām dāvaniņām, iespējams, čaklākajiem bērniem pasaulē!💝
Ar laimes vēlējumiem 2024. gadā rūķi devās uz savu rūķu zemi!
Arī “Taurenīši” vēl visiem laimi, saticību, mieru, mīlestību un brīnumus Jaunajā gadā ✨✨✨🥰