05.11.2023.

Lēdmanes pamatskola saka lielu paldies, ka oktobrī veidotās @PlecuPiePleca kampaņas mobinga novēršanai “Apturēsim mobingu skolās!” ietvaros mūsu skola bija viena no izglītības iestādēm, kura ir saņēmusi izglītojošo materiālu, kurš sevī ietver sešas grāmatas, kuru fokuss ir ikviena cilvēka emocionālās, sociālās inteliģences attīstība.

Tieši preventīvais darbs ir ļoti nozīmīgs, lai skolēnu izglītošanas procesā tiktu attīstītās  sociāli emocionālās prasmes jeb emocionālā inteliģence.

Esam ļoti priecīgi, jo  iegūtie materiāli kalpos kā iedvesmas avots un praktisks rīks, ko izmantot mācību stundās un citās aktivitātēs.

Pirmie, kuri iepazinās ar grāmatu saturu bija Lēdmanes pamatskolas pašpārvaldes komanda. Skolēni norādīja, ka viņus uzrunā grāmatu ilustrāciju un saturs.

Grāmatu saturs ir ļoti vērtīgs un var kalpot tam, lai ikviens cilvēks sevī attīstītu Emocionālu inteliģenci, kura ir kā atslēgas vārds, lai sabiedrībā mazinātos gan mobings, gan aizspriedumi.

Vairāk par kampaņu: Sākusies kampaņa “Apturēsim mobingu skolās!” – YouTube

Vairāk par Esi/centru: www.esicentrs.lv – esi/